Соціальний захист

В Україні значна увага приділяється становищу дітей, їхньому соціальному та правовому захисту,а також створенню умов для фізичного, інтелектуального й духовного розвитку, майбутньої повноцінної життєдіяльності.
 Для координації дій, пов’язаних із виконанням Конвенції ООН проправа дитини і Всесвітньої декларації про виживання, захист і розвиток дітей , видано низку нормативно-правових документів, що регламентують діяльність з питань соціального захисту дітей.
   Заклади освіти Московського району міста Харкова забезпечують належний рівень соціального захисту вихованців та учнів.
   Співпраця відбувається через вживання всіх відповідних і необхідних заходів для забезпечення дітям і підліткам з урахуванням прав і обов'язків їхніх батьків: догляду, допомоги, освіти та підготовки, яких вони потребують;
забезпечення дітям та підліткам безкоштовної дошкільної, початкової і середньої освіти.

До Вашої уваги нормативно-правові акти, що регламенують діяльність з питань соціального захисту дітей: