Розклад організованої діяльності

У навчально-виховному процесі використовуються такі форми організації діяльності дітей: інтегровані, комплексні, індивідуальні, індивідуально-групові, групові заняття, міні-заняття. Життєдіяльність дітей наповнюється цікавим змістом упродовж кожного дня й усього вікового періоду. При цьому орієнтиром у доборі засобів розвивального, виховного та навчального впливів на особистість є психологічний вік дитини та її життєвий досвід.

У першій половині дня рівномірно розподіляються види активності за основними лініями розвитку залежно від бажань та інтересу дітей. Тривалість спеціально організованих фронтальних занять становить: -      ранній вік - до 15 хвилин, -      4-й рік життя - до 20 хвилин -      5-й рік життя - до 25 хвилин -      6-й  рік життя - до 30 хвилин.