Історія нашого садочку

Історія нашого дитячого садочку почалась з 1 жовтня 1972 року. В цей день діти вперше ввійшли в нове, світле, затишне приміщення садочку. Щоб вони могли зростати щасливими, розвивати свої здібності, укріплювати своє здоров’я, підготуватись до школи, в садочку були обладнані : кімнати для ігор, затишні кімнати для сну та відпочинку, кімнати для занять, оснащені сучасними посібниками, музична зала, медичний кабінет, кабінет фізіопроцедур.
         За роки існування дитячого садочку не одне покоління пройшло через добрі  руки наших педагогів. Колишні вихованці ведуть до нас за руку своїх дітей, а ми сподіваємось, що вони довірятимуть нам і своїх онуків.
          З 1984 року дитячий садочок очолила Трушкокова Світлана Павлівна. Вона створила ініціативний, творчий колектив, працюючий на творення. Дитячий садок завжди виокремлювало прагнення йти вперед, досягати високих результатів у всіх напрямках діяльності.
        Про стабільність роботи колективу  свідчать наступні цифри – 6 чоловік працюють в ДНЗ з дня відкриття, тобто більше 30 років, 5 співробітників більше 20 років. В основному це педагогічний склад, що дає змогу сказати про високі професійні якості працівників ДНЗ. (40% педагогів мають вищу освіту).
       Пріоритетним напрямком в роботі дитячого садочку є екологічне виховання.