Розклад організованої діяльності

У навчально-виховному процесі використовуються такі форми організації діяльності дітей: інтегровані, комплексні, індивідуальні, індивідуально-групові, групові заняття, міні-заняття. Життєдіяльність дітей наповнюється цікавим змістом упродовж кожного дня й усього вікового періоду. При цьому орієнтиром у доборі засобів розвивального, виховного та навчального впливів на особистість є психологічний вік дитини та її життєвий досвід.

У першій половині дня рівномірно розподіляються види активності за основними лініями розвитку залежно від бажань та інтересу дітей. Тривалість спеціально організованих фронтальних занять становить: -      ранній вік - до 15 хвилин, -      4-й рік життя - до 20 хвилин -      5-й рік життя - до 25 хвилин -      6-й  рік життя - до 30 хвилин.

Орієнтовний розподіл групових фронтальних занять

Види занять

Кількість групових занять на тиждень у вікових групах

2-3-й р.ж.

4-й р.ж.

5-й р.ж.

6-й р.ж.

З фізичного розвитку1

З художньо-естетичного розвитку :

{C}-         музична діяльність

{C}-         зображувальна діяльність (малювання, ліплення, аплікація)

{C}-         художня література

З мовленнєвого розвитку

З пізнавального розвитку

- логіко-математичний2

- ознайомлення з навколишнім

- ознайомлення з природою

Усього занять

Рекомендована кількість занять в день

1-2 заняття в день

2-3 заняття в день

1 – та ще 3 заняття на свіжому повітрі у інші режимні моменти;

2 – завдання з логіко-математичного розвитку реалізуються не лише на спеціально організованих заняття, а й інтегруються у інші види діяльності дітей протягом дня.